Dr Czesław Osuch – Chirurg Onkolog

Konsultacji lekarskich coraz częściej szukają pacjenci ze zdiagnozowanym nowotworem. Słysząc nieprzyjemną diagnozę u jednego lekarza, starają się zasięgając opinii również u innych specjalistów. Jest to bardzo pozytywny odruch, zawsze trzeba upewnić się, znaleźć jak najlepszego specjalistę, który dobierze taką metodę leczenia, która przyniesie jak najlepszy skutek.


Nie inaczej jest w przypadku chirurgów onkologów. Tu również na konsultacje przychodzą z reguły osoby, które dobrze wiedzą co im jest ale szukają specjalisty, który da im jak najwięcej pozytywnych i rzetelnych informacji o dalszym leczeniu. W Krakowie warto na takie konsultacje wybrać się do doktora nauk medycznych Czesława Osucha, który wśród pacjentów jak i w ogóle w świecie medycznym cieszy się ogromnym zaufaniem i autorytetem. Jest to specjalista chirurg onkolog, który na co dzień pracuje na Oddziale Klinicznym Chirurgi Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej I Katedry Chirurgii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum pełniąc tam funkcje Zastępcy Ordynatora Oddziałów I i II.

W ramach swojej specjalizacji kwalifikuje pacjentów do zabiegów w zakresie chirurgii dorosłych, chirurgii onkologicznej dorosłych, chirurgii przewodu pokarmowego. Jeżeli więc poszukujesz cenionego specjalisty z tego zakresu, koniecznie umów się na konsultację u doktora Czesława Osucha. Przez prywatną konsultację można uzyskać szybszą pomoc a często również spokój, który zapewnia kompletna wiedza o tym co nam dolega i jak będzie to leczone. Często właśnie ten spokój jest pierwszym krokiem do wyleczenia.

© 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone. publikacja z www.sairus.pl