Modowo i stylowo

Dla każdej kobiety największym dylematem zawsze jest strój. Każda kobieta chce wyglądać pięknie, modnie, zgrabnie. Każda kobieta zawsze stara się wyglądać na szczuplejszą i drobniejszą niż jest. Każda również ma porządnie wypchaną szafę, a gdy ma się ubrać, twierdzi, że nie ma co na siebie założyć. To wszystko jest tak częste i znamienne dla kobiet, że stało się przedmiotem męskich żartów a tymczasem sprawa jest poważna.

Dylemat, jak modnie się ubrać, gdy w szafie jest pełno rzeczy, ale mało takich, które można określić mianem super modnych, dotyczy większości pań. Najbardziej stresujące są wyjścia bardziej oficjalne, gdy trzeba zrobić odpowiednie wrażenie. Nie każda kobieta potrafi na zawołanie tak zestawić rzeczy modne z tymi nie całkiem modnymi, by wyglądać szałowo w każdej sytuacji.

Na szczęście obecna moda nie jest jakoś szczególnie drastyczna pod tym względem. Sprawdza się tu po prostu dobry gust. Jeżeli potrafimy ze smakiem zestawiać kolory, fasony i dodatki, bez większych w zasadzie problemów stworzymy zawsze ciekawe kreacje. Ważne jest to, by sięgać przy tym po rzeczy markowe, dobrej jakości, które zawsze wyglądają dobrze, nawet, jeżeli nie są już super modne.

W szafie warto również mieć zawsze kilka rzeczy uniwersalnych. Mała czarna to chyba coś najbardziej uniwersalnego, ale sprawdzi się również prosta sukienka w innym kolorze. Moda sukienka sprawdź tu to taka, której fason pozwala na zestawianie z różnymi dodatkami. Wśród uniwersalnych kolorów, poza czernią, sprawdza się zawsze również czerwień i biel. Te kolory również pozwalają się zestawiać w różnych kombinacjach, na różne okazje. Poprzez umiejętne żonglowanie dodatkami można uzyskać wersje bardziej oficjalną lub bardziej elegancją. Z innymi dodatkami, będzie to kreacja luźniejsza na wyjście ze znajomymi.

© 2016 – 2017, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone. publikacja z www.sairus.pl