Wynajem apartamentów Kraków centrum

Firma LuxuryApartament od lat zajmuje się wynajmem luksusowych apartamentów w centrum Krakowa. Miła i kompetentna obsługa oraz dogodna lokalizacja apartamentów sprawia, że wielu klientów wraca a także poleca usługi firmy swoim znajomym i rodzinie. Wynajem luksusowych apartamentów to alternatywa dla przepełnionych, bezosobowych hoteli, gdzie trudno o prywatność. Firma posiada kilka apartamentów w trzech luksusowych rezydencjach, w samym centrum starej części Krakowa. Rezydencje posiadają części wspólne dla mieszkańców, gdzie znaleźć można Spa, basen, fitness.

Oferowane apartamenty https://luxuryapartments.pl/pl/Apartamenty są jasne i przestrzenne, urządzone nowocześnie, z podziałem na strefy sypialniane dla kilku osób. W większych apartamentach każda taka strefa ma osobną łazienkę i garderobę ewentualnie pojemną szafę. W mniejszych lokalach goście muszą dzielić wspólną łazienkę jednak jest ona w taki sposób urządzona, by nie było to zbyt wielkim obciążeniem.

Wynajem apartamentów Kraków centrum

W każdym lokalu znajduje się pełny sprzęt AGD od tego drobnego, po piekarnik, mikrofalę, kuchenkę. Nie brakuje również innego wyposażenia kuchennego takiego jak np. zastawy stołowe, sztućce. W łazience lub osobnym pomieszczeniu gospodarczym znajduje się pralka, jest możliwość suszenia prania oraz znajduje się tu również sprzęt do prasowania. Dzięki temu pojemność naszego bagażu można znacząco zredukować. Wiele rzeczy po prostu zastaniemy na miejscu. Firma dba również o swoich klientów, którzy podróżują z dziećmi. Na życzenie może do lokalu zostać wstawione łóżeczko dla dziecka czy krzesełko do karmienia.

Najlepiej dzień lub dwa dni przed przyjazdem ustalić telefonicznie godzinę przybycia do lokalu, tak, żeby na miejscu czekała na nas osoba z kluczami. Jeżeli z jakiś powodów godzina ta ulegnie zmianie, należy o tym fakcie poinformować pracownika firmy. Doba zaczyna się o 15stej w dzień przyjazdu, pobyt zaś kończy się o 11stej w dniu wyjazdu. Taka rozbieżność pozwala przygotować lokal na przybycie kolejnych klientów. Jeżeli bez uprzedzenia nie opuścimy lokalu do godziny 11stej, zostanie nam doliczona opłata za kolejną dobę. Nie jest to zła wola firmy, tylko względy praktyczne. Nie przygotowany lokal na czas przyjazdu kolejnych gości wiąże się ze stratami.

© 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone. publikacja z www.sairus.pl