Rkantor.com – Internetowa Wymiana Walut

Wolnorynkowa możliwość wymiany walut jaką cieszymy się od blisko trzydziestu lat, w tradycyjnych punktach zwanych potocznie kantorami, na naszych oczach uległa poważnej transformacji. Stało się tak dzięki nowoczesnym aplikacjom informatycznym które umożliwiły przeniesienie tego tupu usług do Internetu, i stworzyły tam narzędzia do bezpiecznej, wygodnej i szybkiej wymiany walut. Systemy te w powszechnym obiegu zyskały nazwę kantorów internetowych i z roku na rok zyskują coraz większą grupę zwolenników pragnących wymieniać waluty szybko i bezpiecznie, bez potrzeby wychodzenia z domu i noszenia przy sobie większej gotówki.

Jednym z liderów tego typu usług jest nowoczesna platforma wymiany walut rkantor.com która swoim klientom oferuje szereg bardzo przydatnych funkcji, oraz na bieżąco podaje aktualny kurs dolara, kurs euro czy kurs jena. Przede wszystkim wymiana walut w rkantor.com dokonywana jest bez tzw. spreadu, czyli różnicy wynikającej z kupna i sprzedaży waluty, co dla każdego klienta jest ważnym argumentem przemawiającym za taką transakcją. Kolejna istotna kwestia to w pełni bezpieczna transakcja dokonywana między bankami, nie grozi nam tu napad czy kradzież jak po wyjściu z tradycyjnego kantoru, nie ma też obawy o to iż w puli otrzymanych banknotów trafi się jakiś podrobiony banknot który przysporzy nam później kłopotów, kantor internetowy dzięki prowadzonej formie wymiany w pełni zabezpiecza nas przed tego typu zagrożeniami.

Jeśli więc się zdecydujemy na skorzystanie z usług rkantor.com jak więc wygląda taka transakcja?, otóż jest ona niebywale prosta i nie wymagająca posiadania dodatkowego konta walutowego, po zakupie potrzebnej nam waluty mamy kilka opcji jej odbioru, przede wszystkim możemy ją odebrać osobiście  w jednym z 250 oddziałów  banku Raiffeisen Polbank, w wypadku waluty Euro możemy ja też odebrać za pomocą  kodu sms w bankomatach Euronetu, lub opcjonalnie przez kuriera InPost.

Podsumowując, rkantor.com to solidny i bezpieczny partner ze 100% udziałem Raiffeisen Bank Polska S.A. , jako jeden z pierwszych na rynku otrzymał status Krajowej Instytucji Płatniczej wydawany przez Komisję Nadzoru Finansowego co najlepiej świadczy o tym jak solidną i pewną instytucją jest rkantor.com.

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone. publikacja z www.sairus.pl