Suknia dla Druhny

Na każdym ślubie, najważniejsza jest panna młoda. To ona ma zachwycać wyglądem. Pan młody jest trochę w cieniu. Jednak w drugiej linii zawsze znajduje się druhna. Ona również musi wyglądać efektownie, jednak swoim strojem nie może przyćmić panny młodej. Suknia druhny ( więcej na stronie ) powinna być elegancka, modna ale nie krzykliwa. W miarę możliwości, powinna być w jednym kolorze, jasnym, pastelowym. Unika się kolorów ciemnych i przygnębiających. To wesele, nie pogrzeb.

Najmodniejsze są teraz suknie dopasowane w pasie lub odcinane pod biustem, na ramiączka. Dół raczej rozkloszowany. Sukienka powinna sięgać do kolan lub troszkę poniżej. Raczej nie powinna być ona zbyt krótka. Przecież nie chcemy odciągać uwagi od panny młodej, to w końcu jej dzień. Sukienka powinna być stonowana, z niewielką ilością elementów ozdobnych. Może być za to jeden większy w postaci kolorowej broszy, kwiatka z materiału, przypinanego w pasie lub na ramiączku. Takie elementy są bardzo modne obecnie.

Gdy na ślubie i weselu mamy być gościem, suknia nie musi spełniać aż tak wielu wymagań. Wybiera się jednak suknie lub sukienki www.edera.pl/index.php/tag/suknie w jasnych barwach, radosnych. Jeżeli zakładamy suknie czarną, warto tą czerń jakoś rozjaśnić. Sprawdzą się kolorowe dodatki, jaśniejszy kolor butów, torebko czy efektowne nakrycie głowy. Obecnie strasznie modne są kapelusze.

Tu można popisać się kreatywnością. Coraz modniejsze jest również zakładanie rękawiczek do sukni, co przez wiele lat było chyba trochę zapomniane. A przecież takie elementy sprawiają, że każda kreacja wygląda znacznie bardziej efektownie. Podobnie rzecz się ma jeśli chodzi o kapelusze i szale, wiele pań nie jest do nich przekonana a wyglądają naprawdę rewelacyjnie.

Wciąż jest tak, że na ślub nie zakłada się butów z odkrytymi palcami i piętami. Wciąż jest to w złym tonie w wielu środowiskach. Nie zmienia to faktu, że coraz więcej pań właśnie jednak takie buty zakłada. W środowisku mniej zwracającym uwagę na konwenanse, to przejdzie. Jednak gdy udajemy się na wesele, gdzie mamy zrobić dobre wrażenie, lepiej jednak założyć czółenka.

Bez względu na to, jaką sukienkę wybierzemy, pamiętajmy, by nie była to kreacja, którą ciągle trzeba będzie poprawiać. Chodzi tu o suknie zbyt obcisłe, które unoszą się ku górze. O wszelkie opadające ramiączka itp. rzeczy, to może nam niestety popsuć całą radość z zabawy.

 

© 2015 – 2017, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone. publikacja z www.sairus.pl