Sukienki na studniówkę

Studniówka, to takie wydarzenie, które już nigdy się nie powtórzy. Dlatego, każda kobieta, tego dnia, chce wyglądać idealnie. Wszystko musi być idealnie dobrane, najlepszej jakości, po prostu, perfekcyjne. Wszystko zaczyna się od poszukiwania idealnej sukni. Tradycja karze, by to była czarna lub czarno-biała sukienka ( czytaj więcej ), jednak już od kilku lat, nikt tego się tak rygorystycznie nie trzyma. Nikogo nie oburza fioletowa, niebieska czy czerwona suknia. Dziś bardziej liczy się to, by suknia miała modny fason i była twarzowa.

Suknie wybieramy tak, by pasowała do naszej karnacji a przede wszystkim figury. Nie powinna być jednak zbyt wyzywająca. Preferowane są sukienki do kolan, lub nieco krótsze. Długie suknie, może i są bardziej eleganckie, jednak trzeba pamiętać, że idziemy na studniówkę się dobrze bawić a długa suknia, krępuje ruchy. Podobnie jest w przypadku zbyt krótkich i zbyt obcisłych kreacji. Pamiętać trzeba, że takie suknie zsuwają się do góry, stale trzeba pamiętać o tym, żeby poprawiać jej długość, by nie pokazać zbyt dużo.

To psuje całą przyjemność z zabawy. Należy więc wybrać taki fason sukni, który nie będzie krępował ruchów, w którym będziemy czuć się swobodnie a przy tym, atrakcyjnie. To jest ważne, chociażby z tego względu, że wtedy, gdy wiemy, że wyglądamy dobrze, czujemy się pewniej. To gwarancja dobrej zabawy.

Zawsze należy unikać przerysowania, dlatego dodatki dobieramy ostrożnie. Lepiej by były subtelne, nie rzucały się tak bardzo w oczy, szczególnie, gdy mamy bardzo efektowne, barwne suknie wieczorowe ( kliknij ). Barwne i efektowne dodatki sprawdzają się jedynie w przypadku skromnych sukni, o prostym fasonie i stonowanej barwie. Nie należy wyglądać zbyt krzykliwie, ale też nie wyglądajmy jak szare myszki. Ten wieczór, ta noc ma być dla nas szczególna, więc należy jednak lśnić.

Każdego roku w modzie studniówkowej pojawiają się jakieś główne nurty, trendy stroju. Jednak pamiętajmy o tym, że nie wszystko jest dla nas odpowiednie. Prawdziwą sztuką jest z tych modnych elementów stworzyć stylizację, w której wygląda się dobrze. Czasem lepiej coś super modnego sobie odpuścić na rzecz sukni czy dodatku, które jednak lepiej do nas pasuje, w czym lepiej wyglądamy. Może to nie być super modne, może odrobinę odbiegać od obecnego trendu, ale jeżeli wyglądamy w tym rewelacyjnie i równie dobrze się czujemy, jest to zdecydowanie ważniejsze.

© 2015 – 2017, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone. publikacja z www.sairus.pl